SOLARINVEST - solární elektrárny, fotovoltaika

solární elektrárny, solární panely a fotovoltaika - green energy

neděle, 22. ledna, 2017

Fotovoltaické panely v eshopu

Máte zájem zakoupit pouze fotovoltaické panely? Navštivte námi připravovaný e-shop, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel.: 602 397 001.

Máme panely nejvyšší kvality s prodlouženou zárukou a za příznivé ceny. Polykrystalické fotovoltaické panely jsou základem každé fotovoltaické elektrárny. Doporučujeme tedy dobře vybírat. Poraďte se s našimi specialisty.

Fotovoltaické panely

Fotovoltaický panel (někdy také solární panel) je základním stavebním kamenem celé fotovoltaické elektrárny. Právě zde se totiž přeměňuje sluneční energie na elektřinu. Nejprve na stejnosměrný proud, ve střídači pak na ten střídavý, který běžně používáme v našich spotřebičích.

fotovoltaicky panel
Záruky na fotovoltaický panel
Fotovoltaický panel je nejdražší součástkou elektrárny a právě fotovoltaický panel je vystaven té nejtěžší zkoušce, kterou jsou povětrnostní vlivy. Přitom Vám tento „solární panel“ má dobře sloužit mnoho let (doba efektivní služby panelu se odhaduje na více jak 40let.
Běžné záruky na fotovoltaický panel jsou 10 – 12 let na samotný výrobek a 25let na výkon (po 25ti letech musí mít alespoň 80% nominálního výkonu).
Současné fotovoltaické panely
V současné době se nejvíce používají fotovoltaické panely polykrystalické o výkonu +250Wp. Jsou to standardní panely, které se vyrábí.
V minulosti se také dosti používali i tzv. monokrystalické fotovoltaické panely, které jsou rozdílné svým zpracováním křemíkových buněk a tzv. amorfní a tenkovrstvé materiály. Každý z těchto dnes již pomalu zapomenutých materiálů měl své výhody a nevýhody.

Kvalita a záruky na prvním místě
Naše společnost vždy pečlivě vybírá, jaké fotovoltaické panely bude svým klientům nabízet a montovat na střechy jejich domovů a firem. Vždy u nás byla a je na prvním místě kvalita fotovoltaického panelu, záruky a hlavně vymahatelnost těchto záruk.
Asi si každý dokážete představit, jak složité by bylo nahánět výrobce někde v Číně a chtít od něj vymáhat záruky.
Od nás pouze ověřené a vyzkoušené fotovoltaické panely
V současné době nejčastěji nabízíme ověřené a vyzkoušené fotovoltaické panely dodávané renomovanými evropskými distributory, kteří jsou schopni dodržet své slovo i záruky a to i za deset nebo dvacet let.

Používáme fotovoltaické panely značek AXITec , BENQ, AmeriSolar a IBC Solar. Doporučujeme také značky panelů Winaico a Yingli.

Námi nejvíce používané fotovoltaické panely jsou výše zmíněné polykrystalické, které se vyrábějí z křemíkových plátů se čtvercovým průřezem vhodným pro výrobu solárních panelů. Běžná hmotnost jednoho fotovoltaického panelu je okolo 20 kg.DSCI0023

Na umístění záleží
Výkonnost solárního panelu závisí na jeho správném umístění. Nejefektivnějším umístěním je jižní strana střechy. Samozřejmě existuje alternativa, tj. možnost tzv. multistringové fotovoltaické elektrárny, kdy jsou solární panely umístěny do dvou světových stran a to například na východ a na západ. Při tomto provedení je umístění fotovoltaických panelů na východní straně nezávislé na umístěných solárních panelech na západní straně.

Chcete vědět víc?  ->

 

Kontaktujte nás…

Máte zájem o nabídku? Zajistěte si individuální přístup a sjednejte si nezávaznou a bezplatnou návštěvu našeho specialisty. Stačí vyplnit tento formulář.

AKCE: GREEN ENERGY

Fakta o firmě SOLARINVEST

- Od roku 2008 jsme v ČR realizovali několik stovek FVE

- Všechny realizace máme pouze na střechách

- Naše mateřská firma působící v Německu je na trhu 35 let a realizovala více jak 1700 instalací, také na střechách

- Zaměstnáváme odborníky, zlaté české ručičky

- Provádíme kompletní služby na klíč, včetně záručního i pozáručního servisu

- Jsme zakládajícím členem oborového Cechu fotovoltaických instalátorů

- Máme k dispozici předváděcí centrum (Chocerady), kde Vám můžeme předvést naše technologie v praxi

- Opravdu fungujeme !

KONTAKT:

SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.

zakládající člen profesního Cechu (CAFT)

caft banner ctverec tmave sedy

info@solarinvest.cz
GSM: +420 602 397 001
ICQ:  437319800
skype: solarinvest.cz

 

Sídlo společnosti:
SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.
Žirovnická 6, 106 00 Praha 10

Obchodní kancelář:
SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.
Předváděcí centrum Chocerady

Chocerady 134,
257 24 Chocerady

mapa zde...

 

Víte, že….

Fotovoltaické systémy - dlouholetá životnost, přiměřená návratnost a částečná nezávislost!

Fotovoltaické panely evropské kvality jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.
Tvrzené sklo odolává všem nežádoucím vlivům počasí (kroupy, mráz, sníh atd.), životnost celých systémů je 35 až 40 let, návratnost investice je přitom jen 10 až 12 let.

Instalací fotovoltaické elektrárny ušetříte nemalé emise skleníkových plynů? Například 5kWp fotovoltaická elektrárna ušetří až 4000 kg CO 2 emise ročně!

Vlastní energetická nezávislost by mohla být i Váš cíl....