SOLARINVEST - solární elektrárny, fotovoltaika

solární elektrárny, solární panely a fotovoltaika - green energy

pátek, 27. dubna, 2018

Fotovoltaické panely v eshopu

Máte zájem zakoupit pouze fotovoltaické panely? Navštivte námi připravovaný e-shop, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel.: 602 397 001.

Máme panely nejvyšší kvality s prodlouženou zárukou a za příznivé ceny. Polykrystalické fotovoltaické panely jsou základem každé fotovoltaické elektrárny. Doporučujeme tedy dobře vybírat. Poraďte se s našimi specialisty.

Fotovoltaické panely

Fotovoltaický panel (někdy také solární panel) je základním stavebním kamenem celé fotovoltaické elektrárny. Právě zde se totiž přeměňuje sluneční energie na elektřinu. Nejprve na stejnosměrný proud, ve střídači pak na ten střídavý, který běžně používáme v našich spotřebičích.

fotovoltaicky panel
Záruky na fotovoltaický panel
Fotovoltaický panel je nejdražší součástkou elektrárny a právě fotovoltaický panel je vystaven té nejtěžší zkoušce, kterou jsou povětrnostní vlivy. Přitom Vám tento „solární panel“ má dobře sloužit mnoho let (doba efektivní služby panelu se odhaduje na více jak 40let.
Běžné záruky na fotovoltaický panel jsou 10 – 12 let na samotný výrobek a 25let na výkon (po 25ti letech musí mít alespoň 80% nominálního výkonu).
Současné fotovoltaické panely mohou být i z nových materiálů (použité SKLO/SKLO) a prodlouženou zárukou až 30let na vše.
V současné době se nejvíce používají fotovoltaické panely polykrystalické o výkonu +260 -300Wp. Jsou to standardní panely, které se vyrábí jak v České republice, tak i v EU a v našem portfoliu máme i kvalitní panely z Taiwanu.
V minulosti se také dosti používali i tzv. monokrystalické fotovoltaické panely, které jsou rozdílné svým zpracováním křemíkových buněk a tzv. amorfní a tenkovrstvé materiály.

Kvalita a záruky na prvním místě
Naše společnost vždy pečlivě vybírá, jaké fotovoltaické panely bude svým klientům nabízet a montovat na střechy jejich domovů a firem. Vždy u nás byla a je na prvním místě kvalita fotovoltaického panelu, záruky a hlavně vymahatelnost těchto záruk.

Od nás můžete zakoupit pouze kvalitní, ověřené a vyzkoušené fotovoltaické panely.

Používáme fotovoltaické panely značek AEG, AUO BENQ, AXITEC, CANADIAN SOLAR.

Námi nejvíce používané fotovoltaické panely jsou výše zmíněné polykrystalické, které se vyrábějí z křemíkových plátů se čtvercovým průřezem vhodným pro výrobu solárních panelů. Běžná hmotnost jednoho fotovoltaického panelu je okolo 20 kg.DSCI0023

Na umístění záleží
Výkonnost solárního panelu závisí na jeho správném umístění. Nejefektivnějším umístěním je jižní strana střechy. Samozřejmě existuje alternativa, tj. možnost tzv. multistringové fotovoltaické elektrárny, kdy jsou solární panely umístěny do dvou světových stran a to například na východ a na západ. Při tomto provedení je umístění fotovoltaických panelů na východní straně nezávislé na umístěných solárních panelech na západní straně.

V současné době se dokonce velice často používá právě rozmístění panelů V/Z. Prodlužuje se tak doba výtěžnosti elektrárny během průběhu dne. Nedosáhne se tedy maximálního špičkového výkonu, ale o to dnes již nejde. Sleduje se naopak efektivita a doba po kterou jsme schopni efektivitu držet.

Chcete vědět víc?  ->

 

AKCE: GREEN ENERGY

Fakta o firmě SOLARINVEST

- od roku 2008 jsme v ČR úspěšně realizovali několik stovek fotovoltaik a dalších technologií

- všechny realizace máme pouze na střechách, úspěšně fungují a s provozovateli mám skvělý obchodní vztah

- zaměstnáváme odborníky, řemeslníky "zlaté české ručičky", protože dobře odvedená a fortelná práce je pro nás důležitá!

- provádíme kompletní služby na klíč, včetně záručního i pozáručního servisu

- jsme zakládajícím členem oborového Cechu fotovoltaických instalátorů (www.caft.cz), Asociace pro využití tepelných čerpadel (www.avtc.cz) a dalších oborových organizací

- jsme distributoři značek FRONIUS, PANASONIC, REGULUS a dalších

- máme k dispozici předváděcí centrum v Choceradech a Ondřejově, kde Vám můžeme předvést naše technologie v praxi

- fungujeme od roku 2008!

KONTAKT:

SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.

zakládající člen profesního Cechu (CAFT)

caft banner ctverec tmave sedy

info@solarinvest.cz
GSM: +420 602 397 001
ICQ:  437319800
skype: solarinvest.cz

 

Sídlo společnosti:
SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.
Žirovnická 6, 106 00 Praha 10

Obchodní kancelář, censtrální sklad a technické odd.:
SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.
Družstevní 314
251 65 Ondřejov

Předváděcí centrum Chocerady
Chocerady 134,
257 24 Chocerady

mapa zde...

 

Víte, že….

Fotovoltaické systémy - dlouholetá životnost, přiměřená návratnost a částečná nezávislost!

Fotovoltaické panely evropské kvality jsou vyrobeny z kvalitních a prověřených materiálů.

Tvrzené sklo odolává všem nežádoucím vlivům počasí (kroupy, mráz, sníh atd.), životnost celých systémů je 35 až 40 let, návratnost investice je přímo závislá na velikosti, ceně a objemu nakupovaných energií a podílu přiznané dotace.

Instalací fotovoltaické elektrárny ušetříte nemalé emise skleníkových plynů? Například 5kWp fotovoltaická elektrárna ušetří až 4000 kg CO 2 emise ročně!

Vlastní energetická nezávislost by mohla být i Váš cíl....