SOLARINVEST - solární elektrárny, fotovoltaika

solární elektrárny, solární panely a fotovoltaika - green energy

pátek, 27. dubna, 2018

SPECIALISTÉ NA RODINNÉ DOMY

REALIZACE malé FOTOVOLTAIKY NA STŘECHÁCH rodinných domů…
Už máte vybraného svého dodavatele solární (fotovoltaické) elektrárny? Chcete se spolehnout na tradici a zkušenosti? Chcete pouze osvědčené a kvalitní technologie? Víte, že Vaše domácí fotovoltaická elektrárnička má sloužit třeba 40let? Máme  35 let zkušeností se Sluncem. Další řadu let tu jistě budeme. Pamatujte na to, že Váš dodavatel by zde měl být až budete potřebovat poradit, něco reklamovat atd.

razitko

FOTOVOLTAIKA – Rodinné domy

 

Proč instalovat fotovoltaiku na střeše svého rodinného domu?

Happy Familiy with solar panelCena energií, tedy i elektřiny, neustále roste a dá se do budoucna předpokládat, že se tato cena rozhodně nebude snižovat. Na tuto skutečnost se můžete právě teď dobře připravit a stát se alespoň částečně energeticky nezávislými.

To můžete dosáhnout několik způsoby. Jeden z nich je instalace fotovoltaických panelů na střechu Vašeho domu. Ty budou vyrábět elektřinu ze slunečního záření, vy budete moci tuto elektřinu ve své domácnosti spotřebovávat a šetřit. Vyrobenou elektřinu můžete použít ve své domácnosti, můžete jí chytře využívat pro ohřev teplé užitkové vody, atd. Přebytky pak samozřejmě lze i prodat. Pokud budete mít zájem vyrobenou elektřinu uchovat v akumulátorech na večer, pak se podívejte na článek o hybridní fotovoltaice.

Máme za sebou již několik stovek instalací v ČR a Evropě, známe prostředí a právní problematiku v ČR. Můžeme Vám tedy seriózně nabídnout kompletní službu „na klíč“ a realizovat Vaší fotovoltaiku dle představ, správně, fortelně a včas! 

Pamatujte na jednu důležitou věc. Sluníčko Vám za elektřinu fakturu nepošle.

Na videu je vysvětleno, jak je možné šetřit výdaje za elektřinu. Telefonní číslo, které postavička volá, je samozřejmě na nás (602 397 001) a ten náklaďák je také náš :)  Zavolejte SOLARINVEST, záruka kvality a osobního přístupu. Záruka fortelné práce a kvalitní fotovoltaické technologie.

 

Jak dlouho Vám bude sloužit Vaše sluneční elektrárna?

Z čeho se vlastně takový systém skládá? Fotovoltaický systém se skládá z fotovoltaických panelů. Ty mohou být krystalické (monokrystal, polykrystal – jde o nejúčinnější a nejběžnější používané panely), dále mohou být mikrokrystalické, amorfní atd.

Další významnou součástí systému je fotovoltaický střídač (invertor). Ten s minimální ztrátou přeměňuje stejnosměrný proud vyrobený v panelech na střídavý, 50HZ, 230V popř 3x230V. Tedy elektřinu, kterou běžně používáme v našich zásuvkách, spotřebičích, osvětlení atd.

V neposlední řadě je třeba říci, že důležitý je i výběr správného upevňovacího systému. Ten musí na střeše či opláštění udržet panely více jak 40 let. Je vyroben z velmi odolných materiálů (hliník, nerez) a velice záleží na způsobu a forteli jejich instalace.

Do kvalitní sestavy fotovoltaiky také patří přepěťové ochrany, kvalitní kabeláže, jističe a pojistkové automaty atd. Jako doplňkové technologie též nabízíme různé regulátory zajištující efektivní řízení spotřeby elektřiny ve vaší domácnosti či firmě, vzdálené dohledy, monitoringy a chytré akumulační jednotky umožňující téměř energetickou soběstačnost.

 

 

závazek kvalityAleš HradeckýNašim klientům instalujeme na jejich domovy „pouze takové technologie, které bych si dal i sám k sobě domů“…

Aleš Hradecký
spolumajitel a jednatel firmy SOLARINVEST-Green Energy s.r.o.

Technologie. Důležité rozhodnutí ve Vaší investici.

Nezapomeňte na to, že nejste tak bohatý, abyste si mohl kupovat ty nejlacinější věci….

Nabízíme pouze prověřené a kvalitní technologie. Nejhorší, co by se Vám jako investorovi mohlo v budoucnu stát je ten fakt, že se nebudete mít kam obrátit se svou reklamací.

Přežili jsme  v letech 2010 -2012  tzv. „stop stav“, přežili jsme ukončení finanční podpory a jsme tu stále. Naše vize v další rozvoj fotovoltaiky, a s ním i rozvoj a stabilita naší firmy, je více jak dobrá.

Námi dodávané technologie pochází z prvotřídní produkce renomovaných a stabilních evropských výrobců technologií. Je zde tedy záruka, že i v případě přímé reklamace mezi investorem (tedy Vámi) a výrobcem, se budete mít kam obrátit a případně reklamovat.

Pravděpodobně k tomu sice nedojde (kvalitní komponenty vybíráme opravdu svědomitě), ale pokud by k tomu i došlo, budete na tom jistě lépe než Váš soused. Ten možná využije levnější variantu počáteční investice, ale až bude chtít za pár let reklamovat neúnosnou degradaci panelů, rozkládající se rámy panelů, vyzkratované střídače, zažloutlá skla modulů, hot spoty a další jinak oprávněně reklamovatelné problémy (pravidelně se s nimi setkáváme při servisu cizích elektráren, kdy dodavatelé již nefungují), zjistí, že reklamovat vlastně nejdou.

Špatně se totiž kontaktuje asijský no name výrobce. Ten měl sice potřebné deklarace, ale problém je ho kontaktovat. Jak honit Xiung Xonga někde v Číně? Mohou Vám tedy zůstat jen oči pro pláč.

fotogalerie_solar_kopieJak si správně vybrat svou podporu?

Bohužel již od 1. ledna 2014 není žádná státem garantovaná provozní podpora pro fotovoltaiku tak, jak tomu bylo v posledních letech.
Je možné sice žádat Státní fond životního prostředí o podporu na výstavbu nízkoenergetického domu, kde bude mimo jiné i fotovoltaika, ale Zelený bonus již bohužel není.

V současné době jde hlavně o úsporu a částečnou energetickou nezávislost. Pokud Vás zajímá i ukládání elektřiny do akumulátorů, můžete kliknout zde… ->

 

 

Správný postup k realizaci vlastní fotovoltaiky? Jaké služby nabízíme?

fotovoltaika_kopieVeškeré služby nabízíme na „klíč“. Tedy od prvotního podání žádosti o připojení u místně příslušného distributora (ČEZ, E-ON, PRE), přes vyřízení veškerých formalit spojených s odsouhlasením technologického řešení a projektových dokumentací, revize výrobny, až po vyřízení konečného vydání licence ERÚ na výrobu elektřiny z OZE (Energetický regulační úřad).

Celá procedura trvá přibližně tři měsíce. Tedy čtvrt roku od naší dohody a udělení plné moci, na základě které Vás budeme zastupovat až po vydání licence a uvedení Vaší elektrárny do provozu.
Neváhejte tedy a svěřte se do rukou profíků, kteří jsou zde pro Vás již od roku 1977 (v ČR od 2008).

Máme 35 let zkušeností, kdo Vám může nabídnout víc?

 

 

Návratnost Vaší investice ? 

Pro domácnost v současné době obecně platí, že návratnost investice do FVE se pohybuje od 8 do 14 let. To je v případě, pokud se jedná o financování vlastními zdroji. Pokud si na vlastní fotovoltaiku půjčíte na rozumný úrok od banky, pak se investice vrátí mezi dvanáctým až patnáctým rokem.

Pokud jste ale podnikatel, nebudeme účtovat DPH a Vaše ceny energií jsou také jiné, pak můžeme hovořit o návratnosti okolo deseti let. Pokud máte větší energetické nároky provozu, pak se Vaše návratnost ještě zrychlí. Navíc se dá předpokládat, že i bez finanční podpory bude již brzy Vaše návratnost zajištěna ve velice zajímavém čase.

 

Vypočítejte si, kolik panelů se vejde na Vaší střechu

Zde si máte možnost orientačně vypočítat velikost Vaší plánované fotovoltaické elektrárny. Získáte tak orientační představu o výši roční výroby elektřiny ze Slunce.guarantee3
Pokud budete mít další otázky, kontaktujte nás zde…  nebo volejte na  (tel.: 602 397 001)

Pokud máte zájem o nezávaznou návštěvu našeho specialisty, máte-li otázky, nebo přemýšlíte o vlastní malé sluneční elektrárničce, vyplňte elektronický formulář v záhlaví této stránky nebo kontaktní formulář zde  >>…. Budeme Vás obratem kontaktovat.

 

 

AKCE: GREEN ENERGY

Fakta o firmě SOLARINVEST

- od roku 2008 jsme v ČR úspěšně realizovali několik stovek fotovoltaik a dalších technologií

- všechny realizace máme pouze na střechách, úspěšně fungují a s provozovateli mám skvělý obchodní vztah

- zaměstnáváme odborníky, řemeslníky "zlaté české ručičky", protože dobře odvedená a fortelná práce je pro nás důležitá!

- provádíme kompletní služby na klíč, včetně záručního i pozáručního servisu

- jsme zakládajícím členem oborového Cechu fotovoltaických instalátorů (www.caft.cz), Asociace pro využití tepelných čerpadel (www.avtc.cz) a dalších oborových organizací

- jsme distributoři značek FRONIUS, PANASONIC, REGULUS a dalších

- máme k dispozici předváděcí centrum v Choceradech a Ondřejově, kde Vám můžeme předvést naše technologie v praxi

- fungujeme od roku 2008!

KONTAKT:

SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.

zakládající člen profesního Cechu (CAFT)

caft banner ctverec tmave sedy

info@solarinvest.cz
GSM: +420 602 397 001
ICQ:  437319800
skype: solarinvest.cz

 

Sídlo společnosti:
SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.
Žirovnická 6, 106 00 Praha 10

Obchodní kancelář, censtrální sklad a technické odd.:
SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.
Družstevní 314
251 65 Ondřejov

Předváděcí centrum Chocerady
Chocerady 134,
257 24 Chocerady

mapa zde...

 

Víte, že….

Fotovoltaické systémy - dlouholetá životnost, přiměřená návratnost a částečná nezávislost!

Fotovoltaické panely evropské kvality jsou vyrobeny z kvalitních a prověřených materiálů.

Tvrzené sklo odolává všem nežádoucím vlivům počasí (kroupy, mráz, sníh atd.), životnost celých systémů je 35 až 40 let, návratnost investice je přímo závislá na velikosti, ceně a objemu nakupovaných energií a podílu přiznané dotace.

Instalací fotovoltaické elektrárny ušetříte nemalé emise skleníkových plynů? Například 5kWp fotovoltaická elektrárna ušetří až 4000 kg CO 2 emise ročně!

Vlastní energetická nezávislost by mohla být i Váš cíl....