SOLARINVEST - solární elektrárny, fotovoltaika

solární elektrárny, solární panely a fotovoltaika - green energy

pátek, 27. dubna, 2018

PROFÍCI NA VELKÉ STŘECHY

REALIZACE FOTOVOLTAIKY NA STŘECHÁCH FIREM…TAK TO UMÍME!
SOLARINVEST
 má pro Vás vždy něco navíc. Osobní přístup, kompletní služby klientům, ověřená technologie, tradice a zkušenosti. To jsou jen některá naše NEJ. Už máte vybraného svého dodavatele Solární (Fotovoltaické) elektrárny? Naše největší elektrárna na střeše budovy má 1,6 MWp! Tu Vaši zvládneme také :) jsme na trhu již 35 let a další řadu let tu jistě budeme. Necháte nám na sebe nezávazně kontakt? Nebo nám zavolejte….

razitko

FOTOVOLTAIKA – Velké střechy

 

Proč instalovat fotovoltaiku na střeše své firmy?

výroba drůbeže

Cena energií, tedy i elektřiny, neustále roste a dá se do budoucna předpokládat, že se tato cena rozhodně nebude snižovat.

Na tuto skutečnost se můžete právě teď dobře připravit a stát se alespoň částečně energeticky nezávislými. Obzvláště toto tvrzení platí v energeticky náročnějších provozech, kde může být spotřebována převážná nebo dokonce celá výroba elektřiny ze Slunce. Máte tedy svou vlastní střechu, nebo dokonce velkou střechu na své firmě? Jste tu správně.

Dobrý způsob, jak si snížit výdaje za energie, je instalace fotovoltaických panelů na střechu Vaší firmy. Ty budou vyrábět elektřinu ze slunečního záření a Vy budete moci tuto elektřinu ve své firmě spotřebovávat a tím méně nakupovat ze sítě.

Máme za sebou již několik stovek instalací v ČR a v Evropě, známe prostředí a právní problematiku v ČR. Můžeme Vám tedy seriózně nabídnout kompletní službu „na klíč“ a zrealizovat Vaší fotovoltaiku dle Vašich představ, správně, fortelně a včas!

Pamatujte na jednu důležitou věc! Sluníčko Vám za elektřinu fakturu nepošle.

 

Na videu je vysvětleno jak je možné šetřit výdaje za elektřinu. Telefonní číslo, které postavička volá, je samozřejmě na nás (602 397 001) a ten náklaďák je také náš :).  Zavolejte SOLARINVEST! To je záruka kvality, osobního přístupu, fortelné práce a kvalitní fotovoltaické technologie. Vaše velká střecha může být zdrojem elektřiny a dalších úspor.

Na druhém videu je animace dosažení maximální stability za použití technologie Fronius GenSet. Tedy kombinace tvrdého zdroje (generátor) a fotovoltika. Toto umíme řešit i za podpory dalších specializovaných technologií a značek.

Jak dlouho Vám bude sloužit Vaše sluneční elektrárna?

Z čeho se vlastně takový systém skládá?

Fotovoltaické panely střídače, regulace, kabeláže a elektronika upevňovací konstrukce
Základní technologií fotovoltaického systému je fotovoltaický panel. Ten může být například krystalický (monokrystal, polykrystalický – jde o nejúčinnější a nejběžnější používané panely), ale také například  mikrokrystalické, amorfní atd.

V současnosti se nejvíce používají panely polykrystalické, s pevným rámem, dlouhou životností a výkonem 260-330Wp.

 

 Další významnou součástí systému je fotovoltaický střídač (invertor). Ten s minimální ztrátou přeměňuje stejnosměrný proud vyrobený v panelech na střídavý 50HZ, 230V popř. 3x230V (400V). Tedy elektřinu, kterou běžně používáme v našich zásuvkách, spotřebičích, osvětlení atd.

Do kvalitní sestavy fotovoltaiky také patří přepěťové ochrany, kvalitní kabeláže, jističe, pojistkové automaty atd. Jako doplňkové technologie též nabízíme různé regulátory zajištující efektivní řízení spotřeby elektřiny , vzdálené dohledy, monitoringy a další technologie.

 V neposlední řadě je třeba říci, že důležitý  je i výběr správného upevňovacího systému. Ten musí na Vaší střeše či opláštění udržet panely více jak 40 let. Je tedy vyroben z velmi odolných materiálů (hliník, nerez) a velice záleží na způsobu a řemeslné fortelnosti  jeho instalace.

Technologie. Důležité rozhodnutí ve Vaší investici.

Nezapomeňte na to, že nejste tak bohatý, abyste si mohli kupovat ty nejlacinější věci….

naše společnost nabízí pouze prověřené a kvalitní technologie. Námi dodávané technologie pochází z prvotřídní produkce renomovaných a stabilních světových výrobců technologií. Je zde tedy záruka, že i v případě přímé reklamace mezi investorem (tedy Vámi) a výrobcem se budete mít kam obrátit a případně reklamovat.

Pravděpodobně k tomu sice nedojde (kvalitní komponenty vybíráme opravdu svědomitě), ale pokud by i došlo, budete na tom jistě lépe než Váš soused. Ten možná zvolí levnější variantu počáteční investice, ale až bude chtít za pár let reklamovat neúnosnou degradaci panelů, rozkládající se rámy panelů, vyzkratované střídače, zažloutlé skla modulů, hot spoty, PID a další jinak oprávněně reklamovatelné problémy (pravidelně se s nimi setkáváme při servisu cizích elektráren, jejichž dodavatelé již nefungují) reklamovat vlastně nejdou.

Pracujeme tedy s technologií, která má skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Mezi ty osvědčené značky jistě patří panely AUO-BENQ, AEG, AXITEC (z té prémiové řady) a CANADIAN SOLAR z našho kvalitního standardu. Fotovoltaické střídače pak můžeme bez obav doporučit od výrobců FRONIUS a HUAWEI.
Preferujeme přepěťové ochrany CITEL a DEHN (skvělá technologie a přijatelná cena). Konstrukce pak pouze se statickým certifikátem z kavlitních materiálů přiměřené tuhosti. Další komponenty již vybíráme dle vhodnosti použití.

Naše stavby máme řádně pojištěné pro škody způsobené třetím osobám. Máme i ne zcela obvyklou pojistku pro pojištění nenadálých stavů (pojištění reklamací během záruk).

závazek kvality_DSC7151Nainstalujeme Vám pouze takové technologie  jaké bych si dal sám na svou firmu.

Aleš Hradecký
jednatel a spolumajitel firmy

SOLARINVEST-Green Energy, s.r.o.

 

 

fotogalerie_solar_kopieJak si správně vybrat svou podporu?

Bohužel již od 1.ledna 2014 není žádná státem garantovaná provozní podpora pro fotovoltaiku tak, jak tomu bylo v  letech 2006 – 2013.
Pro instalaci na veřejných budovách lze žádat o investiční dotace v rámci podpory Operačního programu životního prostředí (fotovoltaika jako samostatné opatření), pro bytové domy z programu Nová zelená úsporám a IROP a konečně na průmyslových objektech v rámci OPPIK (P3) od Ministerstva průmyslu a obchodu. Tato dotace dokonce počítá i s velkými fotovoltaickými aplikacemi až do 1000kWp.

 

Jaký je ten správný postup k realizaci vlastní fotovoltaiky? Jaké služby nabízíme?

 

G.9593.x

Veškeré služby nabízíme na klíč.

Tedy od prvotního podání žádosti o připojení u místně příslušného distributora přes vyřízení veškerých formalit spojených s odsouhlasením technologického řešení a projektových dokumentací, revize výrobny až po vyřízení konečného vydání licence na výrobu elektřiny z OZE vydávané Energetickým regulačním úřadem.

Vyřídíme dotace a nebo Vám doporučíme spolehlivou firmu, která se o Vás dotačně postará.

Celá procedura trvá přibližně tři měsíce až půl roku. Poměrně krátký čas od naší dohody a udělení plné moci, na základě které Vás budeme zastupovat až po vydání licence a uvedení Vaší elektrárny do provozu.

Neváhejte tedy a svěřte se do rukou profesionálů, kteří jsou zde pro Vás již od roku  2008.

Instalovali jsme fotovoltaiku na mnoho velkých střech, můžeme i na tu Vaší!

 

 

Návratnost Vaší investice.guarantee3

Pro firmy v současné době obecně platí, že návratnost investice do FVE se pohybuje od 12 do 20 let. Vždy však záleží na formě financování, podílu investičních dotací, současných i budoucích cen energií, podílu vlastní spotřeby, výběru dodavatele a technologií, atd.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte nás, sjednejte si schůzku s naším specialistou a ptejte se.

 

 

vypočítejte si kolik se Vám vejde na střechu

 
Zde si máte možnost orientačně vypočítat velikost Vaší plánované fotovoltaické elektrárny. Získáte tak orientační představu o výši roční výroby elektřiny ze Slunce.
Pokud budete mít další otázky, kontaktujte nás zde…  nebo volejte na  (tel.: 602 397 001)

 

 


 

 

 

 

 

 

 

NAPSALI O NÁS

news

Pokud Vás zajímá, co o nás již bylo napsáno v časopisech, o čem s námi hovořili v TV a jací jsme vlastně "profíci", stačí se podívat sem....

A pokud se chcete podívat na naše videa na Youtube, shlédnout našeho fotovoltaického rádce, stačí pouze kliknout na logo youtube... Naleznete zde i zajímavá videa ze světa fotovoltaiky a technologií obnovitelných zdrojů energie.

yt

 

NAŠE ELEKTRÁRNY ON-LINE

monitor

Podívejte se, jak naše elektrárny vyrábí, jak fungují. K našim elektrárnám nabízíme i několik možností vzdáleného monitoringu (dálkový dohled). Monitoring fotovoltaiky je dostupný kdekoli na světě pomocí internetu.
Fotovoltaické elektrárny uvedené v seznamu jsme vybudovali společně s naším libereckým partnerem. 
MONITORING ON-LINE 

Dále používáme monitoringy od firmy Fronius (výrobce prvotřídních fotovoltaických střídačů), SMA (také skvělá značka fotovoltaických střídačů) nebo pro profesionální monitoring se stálým dohledem monitoring PHOTON ENERGY (používá se pro velké fotovoltaické elektrárny a solární parky).

DOPORUČTE NÁS SOUSEDŮM

sousedi

Pokud jste spokojeni s našimi službami, doporučte nás svým sousedům. Pomůžete nám tak dále rozšířit naší rodinu "solárních kutilů". Nabízíme Vám odměnu. Ta může být například finanční, nebo také můžete získat jiné hodnotné služby nebo zařízení.

Můžeme Vám nabídnout například prodloužené záruky, monitorovací systémy nebo systémy pro chytrou domácnost. Stačí si jen vybrat. A co musíte udělat? Stačí se zaregistrovat a dát doporučení!

Více informací zde...   

AKCE: GREEN ENERGY

Fakta o firmě SOLARINVEST

- od roku 2008 jsme v ČR úspěšně realizovali několik stovek fotovoltaik a dalších technologií

- všechny realizace máme pouze na střechách, úspěšně fungují a s provozovateli mám skvělý obchodní vztah

- zaměstnáváme odborníky, řemeslníky "zlaté české ručičky", protože dobře odvedená a fortelná práce je pro nás důležitá!

- provádíme kompletní služby na klíč, včetně záručního i pozáručního servisu

- jsme zakládajícím členem oborového Cechu fotovoltaických instalátorů (www.caft.cz), Asociace pro využití tepelných čerpadel (www.avtc.cz) a dalších oborových organizací

- jsme distributoři značek FRONIUS, PANASONIC, REGULUS a dalších

- máme k dispozici předváděcí centrum v Choceradech a Ondřejově, kde Vám můžeme předvést naše technologie v praxi

- fungujeme od roku 2008!

KONTAKT:

SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.

zakládající člen profesního Cechu (CAFT)

caft banner ctverec tmave sedy

info@solarinvest.cz
GSM: +420 602 397 001
ICQ:  437319800
skype: solarinvest.cz

 

Sídlo společnosti:
SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.
Žirovnická 6, 106 00 Praha 10

Obchodní kancelář, censtrální sklad a technické odd.:
SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.
Družstevní 314
251 65 Ondřejov

Předváděcí centrum Chocerady
Chocerady 134,
257 24 Chocerady

mapa zde...

 

Víte, že….

Fotovoltaické systémy - dlouholetá životnost, přiměřená návratnost a částečná nezávislost!

Fotovoltaické panely evropské kvality jsou vyrobeny z kvalitních a prověřených materiálů.

Tvrzené sklo odolává všem nežádoucím vlivům počasí (kroupy, mráz, sníh atd.), životnost celých systémů je 35 až 40 let, návratnost investice je přímo závislá na velikosti, ceně a objemu nakupovaných energií a podílu přiznané dotace.

Instalací fotovoltaické elektrárny ušetříte nemalé emise skleníkových plynů? Například 5kWp fotovoltaická elektrárna ušetří až 4000 kg CO 2 emise ročně!

Vlastní energetická nezávislost by mohla být i Váš cíl....