SOLARINVEST - solární elektrárny, fotovoltaika

solární elektrárny, solární panely a fotovoltaika - green energy

pátek, 27. dubna, 2018

SOLARINVEST - PODPORUJEME BUDOUCNOST...

Snažíme se podporovat opuštěné děti v Klokánku Hostivice, dětskou nadaci TRUCK HELP, vrcholové sportovce a dětský sport.

Začalo to podporou dětské nadace TRUCK HELP, která se již několik let snaží pomáhat dětem, které přišli o své rodiče při autonehodách. Poté jsem jednou navštívil Klokánek v Hostivicích u Prahy a bylo také rozhodnuto.

Také jsme se rozhodli v mezích našich možností podporovat netradiční sporty. V roce 2010 to byla Česká reprezentace Free divingu (nádechové potápění), která mířila na Mistrovství světa do Japonska….

         Podporujeme:

 

klokanekKLOKÁNEK HOSTIVICE 

Již pár let podporujeme projekt fondu ohrožených dětí (FOD) v Klokánku v Hostivicích. Jde nám o dlohodobou spolupráci se skvělými lidmi, kteří dělají skvělou věc a pomáhají týraným a zanedbávaným dětem, dávají jim novou naději do dalšího života. Dávají z celého srdce vše co mohou aby, tyto děti měli domov a lásku, kterou u svých rodičů nenalezli. V Klokánku je umístěna asi padesátka dětí od novorozenců do 18ti let. Žijí ve dvanácti bytech (téměř rodinách) s tetou, která jim dává ze svého „Já“ vše co může.  

Najděte si téké ten svůj „Klokánek“ nebo se přidejte k nám. Pokud budete chtít, kontaktujte paní Michaelu Hradeckou na tel. 602 397 001 a ona Vám ráda  poradí jak na to. 

truckhelpNadaci TRUCK HELP

Tato nadace byla založena za účelem přímé nebo finanční pomoci dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod řidičů z povolání.

Dětem jejich rodiče vrátit do života neumíme, ale to nejmenší, co můžeme udělat je to, že s dalšími lidmi a firmami můžeme přispět na zlepšení životní situace dětem, které o rodiče (nebo jednoho z rodičů) přišli a stát jim moc nepomáhá. Přispějte také.

Více info o nadaci zde…

BEROUNSKÝ juniorský tým BIKROSU (2010)

Berounský bikrosový tým jsme podporovali v roce 2010. Mladí a nadějní junioři (6-8let) společně se svými rodiči dokázali za našeho přispění uspořádat místní terénní závody kol a navíc důstojně reprezentovat své město. Dnes se tito junioři dále věnují sportu a věříme, že o nich ještě uslyšíme. Jednou třeba nebudou dobře reprezentovat „pouze“ své město Beroun, ale třeba i nás všechny na mezinárodních závodech…

 

 

Českou Freediving reprezentaci na MS v Japonsku

tym2Češky se na MS potápění na nádech v Japonsku (2010) zapsaly jako nejhlouběji potápějící se ženský národní tým.

Jana Slovenčíková (národní šampionka) nám napsala z Japonska…
–> máme za sebou první disciplínu CWT (constant weight). A staly jsme se nejhlubším ženským týmem na světě.
Jana se na nádech potopila do 53m, Bára do 56m a já mám nový nároďák (REKORD) 84m. Zatím jsme ve vedení, ….

posílám pozdrav z Japonska a přeju hezký den…

Náš reprezentační tým se umístil na skvělém třetím místě. Blahopřejeme a jsme hrdí na to, že jsme mohli patřit k Vašemu týmu…

Veškeré dosažené hloubky našich reprezentantek jsou dosaženy pouze na nádech… bez přístrojů.

 

 

 

 

NAPSALI O NÁS

news

Pokud Vás zajímá, co o nás již bylo napsáno v časopisech, o čem s námi hovořili v TV a jací jsme vlastně "profíci", stačí se podívat sem....

A pokud se chcete podívat na naše videa na Youtube, shlédnout našeho fotovoltaického rádce, stačí pouze kliknout na logo youtube... Naleznete zde i zajímavá videa ze světa fotovoltaiky a technologií obnovitelných zdrojů energie.

yt

 

NAŠE ELEKTRÁRNY ON-LINE

monitor

Podívejte se, jak naše elektrárny vyrábí, jak fungují. K našim elektrárnám nabízíme i několik možností vzdáleného monitoringu (dálkový dohled). Monitoring fotovoltaiky je dostupný kdekoli na světě pomocí internetu.
Fotovoltaické elektrárny uvedené v seznamu jsme vybudovali společně s naším libereckým partnerem. 
MONITORING ON-LINE 

Dále používáme monitoringy od firmy Fronius (výrobce prvotřídních fotovoltaických střídačů), SMA (také skvělá značka fotovoltaických střídačů) nebo pro profesionální monitoring se stálým dohledem monitoring PHOTON ENERGY (používá se pro velké fotovoltaické elektrárny a solární parky).

DOPORUČTE NÁS SOUSEDŮM

sousedi

Pokud jste spokojeni s našimi službami, doporučte nás svým sousedům. Pomůžete nám tak dále rozšířit naší rodinu "solárních kutilů". Nabízíme Vám odměnu. Ta může být například finanční, nebo také můžete získat jiné hodnotné služby nebo zařízení.

Můžeme Vám nabídnout například prodloužené záruky, monitorovací systémy nebo systémy pro chytrou domácnost. Stačí si jen vybrat. A co musíte udělat? Stačí se zaregistrovat a dát doporučení!

Více informací zde...   

 

AKCE: GREEN ENERGY

Fakta o firmě SOLARINVEST

- od roku 2008 jsme v ČR úspěšně realizovali několik stovek fotovoltaik a dalších technologií

- všechny realizace máme pouze na střechách, úspěšně fungují a s provozovateli mám skvělý obchodní vztah

- zaměstnáváme odborníky, řemeslníky "zlaté české ručičky", protože dobře odvedená a fortelná práce je pro nás důležitá!

- provádíme kompletní služby na klíč, včetně záručního i pozáručního servisu

- jsme zakládajícím členem oborového Cechu fotovoltaických instalátorů (www.caft.cz), Asociace pro využití tepelných čerpadel (www.avtc.cz) a dalších oborových organizací

- jsme distributoři značek FRONIUS, PANASONIC, REGULUS a dalších

- máme k dispozici předváděcí centrum v Choceradech a Ondřejově, kde Vám můžeme předvést naše technologie v praxi

- fungujeme od roku 2008!

KONTAKT:

SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.

zakládající člen profesního Cechu (CAFT)

caft banner ctverec tmave sedy

info@solarinvest.cz
GSM: +420 602 397 001
ICQ:  437319800
skype: solarinvest.cz

 

Sídlo společnosti:
SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.
Žirovnická 6, 106 00 Praha 10

Obchodní kancelář, censtrální sklad a technické odd.:
SOLARINVEST-GREEN ENERGY, s.r.o.
Družstevní 314
251 65 Ondřejov

Předváděcí centrum Chocerady
Chocerady 134,
257 24 Chocerady

mapa zde...

 

Víte, že….

Fotovoltaické systémy - dlouholetá životnost, přiměřená návratnost a částečná nezávislost!

Fotovoltaické panely evropské kvality jsou vyrobeny z kvalitních a prověřených materiálů.

Tvrzené sklo odolává všem nežádoucím vlivům počasí (kroupy, mráz, sníh atd.), životnost celých systémů je 35 až 40 let, návratnost investice je přímo závislá na velikosti, ceně a objemu nakupovaných energií a podílu přiznané dotace.

Instalací fotovoltaické elektrárny ušetříte nemalé emise skleníkových plynů? Například 5kWp fotovoltaická elektrárna ušetří až 4000 kg CO 2 emise ročně!

Vlastní energetická nezávislost by mohla být i Váš cíl....