FOTOVOLTAIKA PRO RODINNÉ DOMY

Získejte nezávislost na cenách
elektřiny s bezpečnou fotovoltaikou
od Solarinvestu
s dotací

 

Nechte pracovat slunce pro vás a ušetřete tisíce ročně za elektřinu. Navrhneme vám řešení na míru vašeho domu i peněženky. Zajistíme vám FVE s dotací do 14.2.2024 až do výše 200 000 Kč následně do maximální výše 160 000 Kč.

Bezpečnostní prvky
ZDARMA
KE KAŽDÉ FOTOVOLTAICE
PŘIPOJENÉ K DISTRIBUČNÍ SÍTI
14 let
instalujeme fotovoltaické systémy
 

PROČ POŘÍDIT FOTOVOLTAIKU OD NÁS

Bezpečná fotovoltaika od SOLARINVESTU se vám vyplatí
Od našeho založení v roce 2009 jsme pomohli k úsporám za energie tisícům domácností a firem.
Jsme součástí skupiny PRE, a. s., proto vás s námi nečekají žádná nepříjemná překvapení. Můžete se spolehnout na to, že vám pomůžeme se servisem třeba i za 30 let.
Potrpíme si na kvalitu a férovost. Proto nabízíme špičkovou technologii a prémiové solární panely AEG s nejvyšší účinností a 25letou zárukou. Za provedenou práci se nebojíme ručit nadstandardně po dobu 3 let.
Nemusíte všemu rozumět, od toho máte nás. Navrhneme pro vás řešení na míru s co nejrychlejší návratností investic. Postaráme se o administrativu, financování, instalaci i servis.
Zajistíme vám fotovoltaickou elektrárnu, co nejrychleji to půjde. Všechny komponenty máme skladem a naši certifikovaní montážníci jsou připraveni zvládnout instalaci do 3 měsíců od smlouvy o připojení.
NEPLAŤTE, KDYŽ NEMUSÍTE

Buďte svým vlastním dodavatelem energie. Vyrábějte si elektřinu sami a díky tomu může snížit své nákladů za elektřinu až o polovinu.

K fotovoltaice od nás s připojením k distribuční síti získáte bezpečnostní prvky ZDARMA.

NECHTE TO NA EXPERTECH

Šetřete na správných místech. Nechte si navrhnout komplexní řešení bezpečné fotovoltaiky na míru od zavedených profesionálů.

Domácí FVE vám navrhneme se STOP systémem a dalšími bezpečnostními prvky.

UŠETŘETE DÍKY DOTACÍM

Pokryjte až 50 % nákladů na pořízení fotovoltaiky z dotací. Při splnění podmínek vám garantujeme získání dotace.

DEJTE ZELENOU ZELENÉ

Vsaďte na obnovitelný zdroj energie a snižte svou uhlíkovou stopu. Příroda i vaše děti vám poděkují

Konfigurátor fotovoltaické elektrárny

Vytvořte si návrh přímo pro váš dům, prohlédněte si umístění panelů a nakonfigurujte si vlastní fotovoltaickou elektrárnu.

JAK TO PROBÍHÁ

Instalovat začínáme již od 3 měsíců po podpisu smlouvy

SPOJTE SE S NÁMI

Zavolejte nám nebo napište a my vám zašleme podrobnější informace. Následně se vám ozve náš obchodně-technický zástupce, se kterým si domluvíte nezávaznou schůzku u vás doma. Vše s vámi probere, zaměří a navrhne vám řešení na míru

NABÍDKA A SMLOUVA

Předložíme vám nabídku realizace i s finální cenou. Pokud budete s návrhem spokojeni, uzavřeme smlouvu o dílo. Nemusíte se bát, že byste něčemu nerozuměli. Naše smlouvy jsou transparentní a vysvětlíme vám všechny detaily. Po podpisu smlouvy následuje uhrazení zálohy.

ŽÁDOST O PŘIPOJENÍ A DOTACI

Po přijetí podepsané smluvní dokumentace a uhrazení 1. zálohové faktury podáme žádost o připojení k distribuční soustavě. Schválení trvá asi měsíc. Také začneme zpracovávat podklady pro vaši dotaci. Po schválení připojení (SoP) vám zašleme orientační termín montáže fotovoltaiky a podáme vaši žádost o dotaci. Do 2 měsíců se dozvíte, zdali byla dotace schválena.

MONTÁŽ A VÝPLATA DOTACE

Na řadě je samotná montáž. Solární panely nainstalujeme za 1–2 dny, další 1–2 dny trvá montáž vnitřního elektra. Poté vám náš technik předá projekt a zaškolí vás. Vystavíme vám revizní zprávu, podáme žádost o PPP na distribuci. Do měsíce se s klientem spojí technik z distribuce, který následně provede výměnu elektroměru. Pak už zbývá jen předat podklady Státnímu fondu životního prostředí, kde vše prověří a vyplatí vám dotaci.

JSME EXPERTI NA FOTOVOLTAIKU V PRAZE A VE STŘEDOČESKÉM KRAJI. NAPIŠTE NÁM JEŠTĚ DNES, RÁDI VÁM PORADÍME.

Postaráme se o to, aby byla vaše žádost o dotaci úspěšná. Tak jako v 99,3 % případů našich spokojených klientů

Dobře zpracovaný projekt je hlavním předpokladem pro rychlé vyřízení vaší žádosti o dotaci a úspěšnou realizaci vašeho fotovoltaického systému. Nechte proto celý proces získání dotací z programu Nová zelená úsporám na nás.

Naši administrátoři, projektanti a energetičtí auditoři mají za sebou přípravu několika tisíc žádostí s téměř stoprocentní úspěšností. Ta vaše může být další z nich. Stačí, když nám dáte plnou moc a poskytnete základní informace. O zbytek se postaráme.

Se samotnou instalací fotovoltaického systému začínáme po schválení dotace. Ta vám bude vyplacena na účet po dokončení realizace a doložení všech podkladů. Pokud si necháte instalovat více podporovaných zařízení, můžete získat kombinační bonus až 10 000 Kč za každé opatření.

Potřebujete více informací? Kontaktujte naše specialisty, kteří vám rádi a bezplatně poradí.

ZÁKLADNÍ PODPORA 35 000 KČ

ZA 1 KWP INSTALOVANÉHO VÝKONU 8 000 KČ

ZA 1 KWH EL. AKUMULAČNÍHO SYSTÉMU S AKUMULÁTORY NA BÁZI LITHIA 8 000 KČ

ZA NAPOJENÍ ZÁSOBNÍHOVÉHO OHŘÍVAČE TEPLÉ VODY O OBJEMU MIN. 120 l K FVE 10 000 KČ

V případě použití bateriového systému je minimální podporovaná kapacita stanovena na jednonásobek a maximální podporovaná kapacita na dvojnásobek podporovaného instalovaného výkonu FVE.

FVE V KOMBINACI S WALLBOXEM
INSTALACI DOBÍJECÍ STANICE ZAJIŠŤUJEME POUZE V KOMBINACI S POŘÍZENÍM NOVÉ FVE OD NÁS.
INSTALACE DOBÍJECÍ STANICE 15 000 KČ

NABÍDKA PANELŮ OD SOLARINVESTU

Fotovoltaické panely

Instalujeme prémiové solární panely AEG od předního švédského výrobce Electrolux Group. Solární panely AEG mají vysokou účinnost, zvýšenou mechanickou odolnost a také vyšší absorpci slunečního svitu. Proto se nebojíme dát vám na ně 25letou záruku.

NABÍDKA STŘÍDAČŮ OD SOLARINVESTU

Střídače

Instalujeme jen námi prověřené střídače značek Solax a GoodWe. Tyto hybridní třífázové střídače s možností škálování a paralelního připojení mají nízkou spotřebou a efektivní chod.

NABÍDKA BATERIÍ OD SOLARINVESTU

Baterie

U baterií sázíme na prémiové LiFePo4 bateriové sety od výrobců Solax a Pylontech. U baterií Solax Triple je možné variabilní škálování až do kapacity 23,2 kWh. Baterie se vyznačují vysokou životností a garantovanými 6 000 nabíjecími cykly. Záruka je 10 let.

NĚCO PRO VYLEPŠENÍ

Optimizér Tigo Energy – maximalizujte přínosy solárního systému

Doplňkové modulární řešení Tigo Energy optimalizuje energetický výkon a minimalizuje ztráty způsobené stíněním, nesouladem modulů a dalšími vlivy. S Tigo Energy můžete monitorovat elektrárnu na úrovni jednotlivých panelů. Zajistí proaktivní diagnostiku a zvýší hospodárnost FVE.

Systém můžete doplnit o bezpečnostní odpojovače po panelech. Tak splníte nejpřísnější bezpečnostní požadavky a požární předpisy.

Jak to funguje?
Solární panely jsou při instalaci zapojeny do série. Snížení výkonu jednoho panelu např. vlivem zastínění (anténa, komín) negativně ovlivní všechny další panely v sérii za tímto panelem. To zásadně ovlivňuje výkon celé fotovoltaiky. Optimizér Tigo umí slabší panel eliminovat tak, aby neměl negativní vliv na celek. Výsledkem je více energie z vaší fotovoltaiky.

DOTACE

Kdy můžete žádat o dotaci na fotovoltaiku pro váš dům?

Příjem žádostí o dotace za stávajících podmínek je otevřen do 14.2.2024. Od 15.2.2024 budou platit nové podmínky dotací. Pokud i Vy chcete šetřit na účtech za elektřinu, spojte se s námi a my pro Vás rádi zakázku zpracujeme včetně vyřízení dotací.

 

Dotaci můžete získat na instalaci fotovoltaiky na rodinný dům nebo na rekreační objekt, který užíváte k trvalému bydlení.
Žádat můžete v případě, že máte právo nakládat s vaší nemovitostí v plném rozsahu a toto právo není nikterak omezeno (například věcným břemenem, exekucí atd.).
Dotace vám může pokrýt až 50 % z celkových přímých realizačních výdajů. Nejvýše pak 160 000 Kč na jeden rodinný dům.
Při podání žádosti nesmíte mít závazky po lhůtě splatnosti u finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení, Fondu životního prostředí nebo jiného orgánu veřejné správy.
Zakázáno je souběžné financování z dalších veřejných zdrojů (ze státního rozpočtu, fondů EU) nebo z jiného programu Nová zelená úsporám.
Dotace bývá poskytována pouze na nové fotovoltaické systémy.
Uvažujete o vlastní fotovoltaice?
Napište nám
Rádi vám nezávazně poradíme.
 

GALERIE

Ukázky realizací