FOTOVOLTAIKA PRO RODINNÉ DOMY – SOLARINVEST Fotovoltaika pro rodinné domy
FOTOVOLTAIKA PRO RODINNÉ DOMY

Získejte nezávislost na cenách
elektřiny s fotovoltaikou
od Solarinvestu
s garancí získání dotace

 

Nechte pracovat slunce pro vás a ušetřete tisíce ročně za elektřinu. Navrhneme vám řešení na míru vašeho domu i peněženky. Zajistíme vám dotaci až do výše 205 000 Kč.

25 let
záruka na solární panely
3 roky
záruka na provedenou práci
 

PROČ POŘÍDIT FOTOVOLTAIKU OD NÁS

Fotovoltaika od SOLARINVESTU se vám vyplatí
Od našeho založení v roce 2009 jsme pomohli k úsporám za energie tisícům domácností a firem.
Jsme součástí skupiny PRE, a. s., proto vás s námi nečekají žádná nepříjemná překvapení. Můžete se spolehnout na to, že vám pomůžeme se servisem třeba i za 30 let.
Potrpíme si na kvalitu a férovost. Proto nabízíme prémiové solární panely AEG s nejvyšší účinností a 25letou zárukou. Za provedenou práci se nebojíme ručit nadstandardně po dobu 3 let.
Nemusíte všemu rozumět, od toho máte nás. Navrhneme pro vás řešení na míru s co nejrychlejší návratností investic. Postaráme se o administrativu, financování, instalaci i servis.
Zajistíme vám fotovoltaickou elektrárnu, co nejrychleji to půjde. Všechny komponenty máme skladem a naši certifikovaní montážníci jsou připraveni zvládnout instalaci do 3 měsíců od podpisu smlouvy.
NEPLAŤTE, KDYŽ NEMUSÍTE

Buďte svým vlastním dodavatelem energie. Využívejte energii vyrobenou z vlastního zdroje, která Vám může snížit až polovinu nákladů za elektřinu.

NECHTE TO NA EXPERTECH

Šetřete na správných místech. Nechte si navrhnout komplexní řešení fotovoltaiky na míru od zavedených profesionálů.

UŠETŘETE DÍKY DOTACÍM

Pokryjte až 50 % nákladů na pořízení fotovoltaiky z dotací. Při splnění podmínek vám garantujeme získání dotace.

DEJTE ZELENOU ZELENÉ

Vsaďte na obnovitelný zdroj energie a snižte svou uhlíkovou stopu. Příroda i vaše děti vám poděkují

Konfigurátor fotovoltaické elektrárny

Vytvořte si návrh přímo pro váš dům, prohlédněte si umístění panelů a nakonfigurujte si vlastní fotovoltaickou elektrárnu.

JAK TO PROBÍHÁ

Instalovat začínáme již od 3 měsíců po podpisu smlouvy

SPOJTE SE S NÁMI

Zavolejte nám nebo napište a my vám zašleme podrobnější informace. Následně se vám ozve náš obchodně-technický zástupce, se kterým si domluvíte nezávaznou schůzku u vás doma. Vše s vámi probere, zaměří a navrhne vám řešení na míru

NABÍDKA A SMLOUVA

Předložíme vám nabídku realizace i s finální cenou. Pokud budete s návrhem spokojeni, uzavřeme smlouvu o dílo. Nemusíte se bát, že byste něčemu nerozuměli. Naše smlouvy jsou transparentní a vysvětlíme vám všechny detaily. Po podpisu smlouvy následuje uhrazení zálohy.

ŽÁDOST O PŘIPOJENÍ A DOTACI

Po přijetí podepsané smluvní dokumentace a uhrazení 1. zálohové faktury podáme žádost o připojení k distribuční soustavě. Schválení trvá asi měsíc. Také začneme zpracovávat podklady pro vaši dotaci. Po schválení připojení (SoP) vám zašleme orientační termín montáže fotovoltaiky a podáme vaši žádost o dotaci. Do 2 měsíců se dozvíte, zdali byla dotace schválena.

MONTÁŽ A VÝPLATA DOTACE

Na řadě je samotná montáž. Solární panely nainstalujeme za 1–2 dny, další 1–2 dny trvá montáž vnitřního elektra. Poté vám náš technik předá projekt a zaškolí vás. Vystavíme vám revizní zprávu, podáme žádost o PPP na distribuci. Do měsíce se s klientem spojí technik z distribuce, který následně provede výměnu elektroměru. Pak už zbývá jen předat podklady Státnímu fondu životního prostředí, kde vše prověří a vyplatí vám dotaci.

JSME EXPERTI NA FOTOVOLTAIKU V PRAZE A VE STŘEDOČESKÉM KRAJI. NAPIŠTE NÁM JEŠTĚ DNES, RÁDI VÁM PORADÍME.

Postaráme se o to, aby byla vaše žádost o dotaci úspěšná. Tak jako v 99,3 % případů našich spokojených klientů

Dobře zpracovaný projekt je hlavním předpokladem pro rychlé vyřízení vaší žádosti o dotaci a úspěšnou realizaci vašeho fotovoltaického systému. Nechte proto celý proces získání dotací z programu Nová zelená úsporám na nás.

Naši administrátoři, projektanti a energetičtí auditoři mají za sebou přípravu několika tisíc žádostí s téměř stoprocentní úspěšností. Ta vaše může být další z nich. Stačí, když nám dáte plnou moc a poskytnete základní informace. O zbytek se postaráme.

Se samotnou instalací fotovoltaického systému začínáme po schválení dotace. Ta vám bude vyplacena na účet po dokončení realizace a doložení všech podkladů. Pokud si necháte instalovat více podporovaných zařízení, můžete získat kombinační bonus až 10 000 Kč za každé opatření.

Potřebujete více informací? Kontaktujte naše specialisty, kteří vám rádi a bezplatně poradí.

Minimální instalace o výkonu 2 kWp s hybridním měničem 60.000 Kč

Za 1 kWh el. akumulačního systému s akumulátory na bázi lithia 10.000 Kč

Odborný posudek pro vybraná opatření v oblasti C 5.000 Kč

MINIMÁLNÍ INSTALACE O VÝKONU 2 KWP S HYBRIDNÍM MĚNIČEM 60.000 KČ

ZA 1 KWH EL. AKUMULAČNÍHO SYSTÉMU S AKUMULÁTORY NA BÁZI LITHIA 10.000 KČ

ODBORNÝ POSUDEK PRO VYBRANÁ OPATŘENÍ V OBLASTI C 5.000 KČ

V případě použití bateriového systému je minimální podporovaná kapacita stanovena na jednonásobek a maximální podporovaná kapacita na dvojnásobek podporovaného instalovaného výkonu FVE.

FVE V KOMBINACI S WALLBOXEM
INSTALACI DOBÍJECÍ STANICE ZAJIŠŤUJEME POUZE V KOMBINACI S POŘÍZENÍM NOVÉ FVE OD NÁS.
INSTALACE DOBÍJECÍ STANICE 30 000 KČ

NABÍDKA PANELŮ OD SOLARINVESTU

Fotovoltaické panely

Instalujeme prémiové solární panely AEG od předního švédského výrobce Electrolux Group. Solární panely AEG mají vysokou účinnost, zvýšenou mechanickou odolnost a také vyšší absorpci slunečního svitu. Proto se nebojíme dát vám na ně 25letou záruku.

NABÍDKA STŘÍDAČŮ OD SOLARINVESTU

Střídače

Instalujeme jen námi prověřené střídače značek Solax a GoodWe. Tyto hybridní třífázové střídače s možností škálování a paralelního připojení mají nízkou spotřebou a efektivní chod. Záruka 10 let na střídače je pro nás samozřejmostí.

NABÍDKA BATERIÍ OD SOLARINVESTU

Baterie

U baterií sázíme na prémiové LiFePo4 bateriové sety od výrobců Solax a Pylontech. U baterií Solax Triple je možné variabilní škálování až do kapacity 23,2 kWh. Baterie se vyznačují vysokou životností a garantovanými 6 000 nabíjecími cykly. Záruka je 10 let.

NĚCO PRO VYLEPŠENÍ

Optimizér Tigo Energy – maximalizujte přínosy solárního systému

Doplňkové modulární řešení Tigo Energy optimalizuje energetický výkon a minimalizuje ztráty způsobené stíněním, nesouladem modulů a dalšími vlivy. S Tigo Energy můžete monitorovat elektrárnu na úrovni jednotlivých panelů. Zajistí proaktivní diagnostiku a zvýší hospodárnost FVE.

Systém můžete doplnit o bezpečnostní odpojovače po panelech. Tak splníte nejpřísnější bezpečnostní požadavky a požární předpisy.

Jak to funguje?
Solární panely jsou při instalaci zapojeny do série. Snížení výkonu jednoho panelu např. vlivem zastínění (anténa, komín) negativně ovlivní všechny další panely v sérii za tímto panelem. To zásadně ovlivňuje výkon celé fotovoltaiky. Optimizér Tigo umí slabší panel eliminovat tak, aby neměl negativní vliv na celek. Výsledkem je více energie z vaší fotovoltaiky.

DOTACE

Kdy můžete žádat o dotaci na fotovoltaiku pro váš dům?

Příjem žádostí o dotace za současných podmínek končí 30. června 2023Žádosti budou až do září uzavřeny a upravené podmínky v tuto chvíli nejsou známy. Čekáme však, že dojde k ponížení dotace na wallboxy a zároveň by na toto opatření měl být zrušen kombinační bonus 10 000 Kč. Pokud máte tedy zájem o FVE s wallboxem, je nejvyšší čas pro zadání požadavku, abychom stihli Vaši zakázku včas zpracovat.

Více na: https://novazelenausporam.cz/

 

Dotaci můžete získat na instalaci fotovoltaiky na rodinný dům nebo na rekreační objekt, který užíváte k trvalému bydlení.
Žádat můžete v případě, že máte právo nakládat s vaší nemovitostí v plném rozsahu a toto právo není nikterak omezeno (například věcným břemenem, exekucí atd.).
Dotace vám může pokrýt až 50 % z celkových přímých realizačních výdajů. Nejvýše pak 205 000 Kč na jeden rodinný dům.
Při podání žádosti nesmíte mít závazky po lhůtě splatnosti u finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení, Fondu životního prostředí nebo jiného orgánu veřejné správy.
Zakázáno je souběžné financování z dalších veřejných zdrojů (ze státního rozpočtu, fondů EU) nebo z jiného programu Nová zelená úsporám.
Dotace bývá poskytována pouze na nové fotovoltaické systémy.
Uvažujete o vlastní fotovoltaice?
Napište nám
Rádi vám nezávazně poradíme.
 

GALERIE

Ukázky realizací