Fotovoltaika pro seniory a nízkopříjmové domácnosti – SOLARINVEST Fotovoltaika pro rodinné domy
FOTOVOLTAIKA PRO SENIORY A NÍZKOPŘÍJMOVÉ DOMÁCNOSTI

Snižte své účty za elektřinu! Navrhneme vám fotovoltaický

systém pro ohřev vody už od 1 Kč a vyřídíme vám

dotaci 90 000 Kč.

 

Dotace je určena pro:

  • osoby pobírající starobní důchod
  • nízkopříjmové domácnosti pobírající příspěvek na bydlení
  • osoby pobírající invalidní důchod 3. stupně
 

PROČ POŘÍDIT FOTOVOLTAIKU OD NÁS

Fotovoltaický systém pro ohřev vody od SOLARINVESTU

Zabýváme se instalací fotovoltaických elektráren v nejvyšším standardu.
Nabízíme fotovoltaické systémy pro nízkopříjmové domácnosti.
Zprostředkujeme vám dotaci z programu Nová zelená úsporám light, při splnění podmínek programu.
Nabízíme prémiové solární panely s technologií nejvyšší účinnosti a zárukou 25 let.

JAK TO PROBÍHÁ

SPOJTE SE S NÁMI

Zavolejte nám nebo napište a my vám zašleme podrobnější informace. Následně se vám ozve náš obchodně-technický zástupce, se kterým si domluvíte nezávaznou schůzku u vás doma. Vše s vámi probere, zaměří a navrhne vám řešení systému

NABÍDKA A SMLOUVA

Předložíme vám nabídku realizace i s finální cenou. Pokud budete s návrhem spokojeni, uzavřeme smlouvu o dílo. Nemusíte se bát, že byste něčemu nerozuměli. Naše smlouvy jsou transparentní a vysvětlíme vám všechny detaily. Po podpisu smlouvy následuje uhrazení zálohy.

Předání podkladů k DOTACI

Po přijetí podepsané smluvní dokumentace a uhrazení zálohové faktury doložíme veškeré podklady k zajištění dotace. Schválení trvá 4-6 týdnů a do cca týdne budete mít peníze na účtě. Po akceptaci dotace se s vámi domluvíme na termínu montáže fotovoltaického systému.

MONTÁŽ A VÝPLATA DOTACE

Na řadě je samotná montáž. Solární panely nainstalujeme za 1 den, stejně jako montáž vnitřního elektra. Poté vám náš technik předá projekt a zaškolí vás. Když je vše hotové, vystavíme vám revizní zprávu. Pak už zbývá jen předat podklady k doložení realizace Státnímu fondu životního prostředí.

DOTACE:

Kdy můžete žádat o dotaci na fotovoltaiku pro váš dům?

Dotaci NZÚ light můžete získat na instalaci fotovoltaického systému pro ohřev vody na rodinný dům, který užíváte k trvalému bydlení.

Žádat můžete v případě, že máte právo nakládat s vaší nemovitostí v plném rozsahu a toto právo není nikterak omezeno (například věcným břemenem, exekucí atd.).

Dotace vám bude přidělena pokud jsou všichni členové vaší domácnosti příjemci starobního důchodu nebo invalidního důchodu 3. stupně, nebo vaše domácnost pobírala v období od 12. 9. 2022 příspěvek na bydlení.

Při podání žádosti nesmíte mít závazky po lhůtě splatnosti u finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení, Fondu životního prostředí nebo jiného orgánu veřejné správy.

Zakázáno je souběžné financování z dalších veřejných zdrojů (ze státního rozpočtu, fondů EU) nebo z jiného programu Nová zelená úsporám.

Kontaktujte nás a zarezervujte si svou fotovotaiku za 1,-Kč

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /disk_1/www/cz/solarinvest/www/wp-content/themes/solar-invest/template-parts/content/content-b2b.php on line 106

GALERIE

Ukázky realizací