Šetrná volba pro planetu i váš rozpočet

Tepelné čerpadlo NOVÉ GENERACE pro váš dům i firmu –
úsporné řešení pro vytápění i chlazení

 

Neutrácejte zbytečně za vytápění když nemusíte. Ohřejte se s tepelným čerpadlem vzduch-voda značky Panasonic, nebo Samsung se kterým šetříte přírodu a až 70 % nákladů za energie.

Designová tepelná čerpadla nové generace jsou supertichá, topí i při -30°C, výstupní teplota vody může být až 75 °C a mají přírodní chladivo R290.

Garance získání dotace při splnění podmínek programu.

SAMSUNG
SUPERTICHÉ
TOPENÍ AŽ DO -30°C

TEPLOTA TEPLÉ VODY
AŽ 70°C
PANASONIC
přírodní chladivo R290

Výstupní teplota vody až 75°C při -10°C
 

TEPELNÉ ČERPADLO OD SOLARINVESTU

Proč si pořídit tepelné čerpadlo od nás?

Již 14 let se řadíme mezi tuzemské průkopníky v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Můžete si tak být jistí naší odborností a kvalitou našich služeb.
Jsme součástí skupiny PRE a. s., proto vás s námi nečekají žádná nepříjemná překvapení. Můžete se spolehnout na to, že vám pomůžeme se servisem třeba i za 20 let.
Nemusíte všemu rozumět, od toho máte nás. Naši odborníci vám pomohou vybrat nejvhodnější řešení pro váš dům nebo firmu a zajistí vyřízení dotací i kvalitní montáž. Komplexní servis a údržba tepelných čerpadel po celou dobu životnosti je samozřejmostí
Vytápět nebo chladit pomocí tepelného čerpadla můžete začít již za měsíc od podpisu smlouvy. Většinu komponentů máme skladem. Instalaci zvládneme i za 1–2 dny.
Nabízíme široký výběr tepelných čerpadel různých typů a prémiových značek s ohledem na vaše specifické potřeby a možnosti.
Instalujeme designová tepelná čerpadla nové generace, která topí až do -30°C, jsou supertichá, s chladivem R290.
Tepelná čerpadla nové generace

Instalujeme pouze ověřená a nehlučná čerpadla předních značek – Panasonic, NIBE, Regulus, STIEBEL – ELTRON, Samsung, LG..

Získejte dotace na pořízení

Získejte dotaci na tepelné čerpadlo až do výše až 100 000 Kč. Při splnění podmínek vám garantujeme získání dotace.

Uspořte až 70 % nákladů

Využijte energii z bezplatných obnovitelných zdrojů a nižší sazbu na spotřebu veškeré energie po dobu 20 hodin denně.

Od návrhu až po servis

Je na nás spoleh. Proto si můžete být jistí, že pro vás navrhneme řešení na míru a postaráme se o administrativu, financování, instalaci i o servis.

DOTACE

Kdy můžete získat dotaci na tepelné čerpadlo?

Uvažujete o nahrazení eletrokotle, neekologického kotle na pevná paliva nebo lokálního topidla modernějším a úspornějším způsobem vytápění? Využijte dotační podporu Nová zelená úsporám a nechte celý dotační proces na nás. Garantujeme získání dotace při splnění podmínek.

Pokud i Vy chcete šetřit na účtech za elektřinu, spojte se s námi a my pro Vás rádi zakázku zpracujeme včetně vyřízení dotací.

 

Dotace na tepelné čerpadlo vám může pokrýt až 50 % z celkových přímých realizačních výdajů do maximální výše až 100 000 Kč.
Dotaci může získat fyzická osoba, tedy majitel rodinného domu či rekreačního objektu užívaného k trvalému bydlení, nebo právnická osoba – firma či společenství vlastníků.
Tepelným čerpadlem můžete nahradit hlavní zdroj vytápění, jako je elektrické vytápění, kotel na tuhá paliva nižší než 3. emisní třídy nebo jiná topidla na pevná paliva.

Při podání žádosti nesmíte mít závazky po lhůtě splatnosti u finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení, Fondu životního prostředí nebo jiného orgánu veřejné správy.

Podmínky získání dotace na tepelné čerpadlo vzduch-vzduch do 12kW chlad.výkonu (klimatizace):

  • Energetická účinnost min A++ SCOP v režimu vytápění
  • Instalace je podporovaná pouze v případě, kdy dům nemá provozuschopnou teplovodní otopnou soustavu s jiným zdrojem tepla
  • Systém vytápění musí zajistit přímé vytápění všech obytných místností v domě

Více na: https://novazelenausporam.cz/

 

Tepelné čerpadlo, inovativní technologie, která vám usnadní život

Ušetřete za vytápění! Zajistíme odbornou realizaci tepelného čerpadla vzduch-voda od prověřených značek.

  • Úspora nákladů na vytápění a ohřev vody i delší životnost jsou hlavními benefity prémiových čerpadel, která nabízíme.
  • Tichá i supertichá tepelná čerpadla vzduch-voda instalujeme do rodinných domů, průmyslových objektů, hotelů a restaurací.
  • Pro navýšení úspor lze kombinovat čerpadla s fotovoltaickou elektrárnou. Pro větší instalace využíváme průmyslová čerpadla s výkonem od 20 kW až do 100 kW nebo instalujeme několik čerpadel vedle sebe.
  • Perfektní přehled o čerpadle i dalších prvcích systému máte díky správě přes mobilní aplikaci nebo web.

nabídka TEPELNÝCH ČERPADEL OD SOLARINVESTU

Prodáváme a instalujeme tepelná čerpadla vzduch-voda značek Panasonic, Regulus, NIBE, Stiebel – Eltron, LG a Samsung v provedení monoblok i split. Samozřejmostí je příprava TUV přes nepřímotopné bojlery v objemech od 150 l až po 800 l.

Regulace a ovládání

Jak probíhá?

Instalovat začínáme již za 1 měsíc po podpisu smlouvy

Spojte se s námi

Zavolejte nám nebo napište a my vám zašleme podrobnější informace. Následně se vám ozve náš obchodně-technický zástupce, se kterým si domluvíte nezávaznou schůzku u vás doma. Vše s vámi probere, zaměří a navrhne vám řešení na míru.

Nabídka a smlouva

Předložíme vám nabídku realizace i s finální cenou. Pokud budete s návrhem spokojeni, uzavřeme smlouvu o dílo. Nemusíte se bát, že byste něčemu nerozuměli. Naše smlouvy jsou transparentní a vysvětlíme vám všechny detaily.

Změna distribuční sazby a dotace

Pokud budete mít zájem o změnu distribuční sazby na D57d, zašleme na Distribuci žádost o připojení elektrického zařízení, následně obdržíte Smlouvu o připojení. Schválení trvá obvykle 1–3 měsíce. Zároveň začneme zpracovávat podklady pro vaši dotaci a po jejím schválení se domluvíme na termínu montáže.

Montáž a výplata dotace

Montáž tepelného čerpadla trvá podle náročnosti 1–2 dny. Po montáži vám vystavíme revizní zprávu, kterou spolu s protokolem o instalaci zašleme vašemu prodejci elektřiny. Na závěr předáme podklady na Státní fond životního prostředí, kde vše prověří a vyplatí vám dotaci.

Uvažujete o pořízení tepelného čerpadla?
Neriskujte a obraťte se na odborníky.
Poradíme vám s výběrem čerpadla
a zajistíme instalaci i servis.

 

KLIMATIZACE OD SOLARINVESTU

Hledáte rychle efektivní a ekologický způsob chlazení (i vytápění) pro váš dům nebo firmu? Obraťte se na nás. Poradíme vám, jaká klimatizace pro vás bude nejlepší, a postaráme se o její instalaci i servis. Nabízíme klimatizace prémiových značek Panasonic, Samsung a Toshiba.

Prémiové klimatizace s efektivním provozem chlazení i topení až do třídy A+++. Snadné ovládání a úsporný provoz.
Široká nabídka klimatizací split (pro jednu místnost) a multisplit (pro více místností) k okamžitému odběru a montáži.
Nabízíme klimatizace s aktivními antibakteriálními filtry, s detekcí SARS-CoV-2, s tichým chodem, s bezprůvanovým chlazením wind-free atd.
Kompletní montáž na klíč, bez nepříjemných překvapení a skrytých příplatků. Záruční a pozáruční servis.
Zvládáme jádrové vrtání, výškové práce s jištěním, drobné stavební práce ad. Samozřejmostí je pojištění během instalace.
Nadstandardní záruka 3 roky na těsnost chladicího okruhu a prodloužená záruka na technologie.
Zajistíme chlazení a topení u administrativních nebo průmyslových objektů pomocí systémů VRV s chladicími výkony až 300 kW.
Je vám horko? Klimatizace od nás vás může chladit již za 3 dny.
Přemýšlíte nad klimatizací?
Kontaktujte nás pro více informací.
Ozveme se vám obratem.

GALERIE

Ukázky realizací